Katedra podnikání uspořádala již 7. ročník mezinárodní vědecké konference IMES

Katedra podnikání uspořádala již 7. ročník mezinárodní vědecké konference věnované tématům managementu inovací, podnikání a udržitelnosti (IMES 2019). Konference IMES 2019 se konala tradičně v posledních dvou květnových dnech, a to 30.-31. května 2019. Mezi prezentujícími byli přední zahraniční odborníci Martina Musteen (San Diego State University, USA), Ilan Alon (University of Agder, Norway), Arnim Wiek (Arizona State University, USA), Søren Salomo (Technical University Berlin, Germany), Andrew Burke (Trinity Business School, Ireland) a Roy Thurik (Erasmus University Rotterdam, the Netherlands). Nejkvalitnější příspěvky jsou zařazeny do konferenčního sborníku, který bude odeslán do indexované databáze Thomson Reuters. Sborníky z předchozích ročníků 2015-2018 jsou indexovány ve Web of Science, Google Scholar, CEEOL, Research Bib a HICDS. V rámci tohoto ročníku byla i samostatná studentská sekce, v rámci níž mohli vystoupit studenti prezenční formy magisterského a doktorského studia zcela zdarma, a která sloužila k představení talentů pro budoucí vědeckou dráhu a získání feedbacku od zkušených odborníků v dané oblasti.

• Předložené příspěvky: 170
  • Přijaté příspěvky: 107 (63%)
  • Počet prezentací: 75
  • Účastníci z: 24 zemí (a 4 kontinentů)
  • Počet recenzentů: 33

Pro více informací navštivte webovou stránku konference https://imes.vse.cz/ .