Nová kniha: Začínáme podnikat

Členové Katedry podnikání pod vedením Jitky Srpové vydali v nakladatelství Grada knihu Začínáme podnikat.

Autoři vám poradí, jak přijít na nové nápady, jak si ověřit zájem zákazníků a pomocí jakých nástrojů u nich vyvolat zájem o váš výrobek nebo službu. Dozvíte se, jaké jsou trendy v podnikání, na co si dát pozor při výběru společníka a na co nesmíte zapomenout, když přijmete první zaměstnance. Získáte přehled o tom, jaké existují typy byznys modelů. Seznámíte se s účetními výkazy a zjistíte, jak důležité informace pro finanční řízení vám jednotlivé účetní výkazy poskytují. Dozvíte se, kde můžete najít potřebné informace při zakládání firmy, informace o platné legislativě, o různých formách podpory podnikání a organizacích, které vám mohou pomoci ve vašem podnikání.

Kniha obsahuje definice základních pojmů z oblasti podnikání, příklady z praxe, cenné rady a tipy pro začínající podnikatele. Pro inspiraci zde naleznete také tři případové studie začínajících podnikatelů, absolventů vedlejší specializace Podnikání.

Kniha je určena studentům vysokých škol se zaměřením na podnikání a management a účastníkům vzdělávacích kurzů se zaměřením na ekonomiku a řízení firmy. Knihu ocení také začínající podnikatelé a majitelé rostoucích firem, kteří si chtějí rozšířit své znalosti z oblasti podnikání.

Knihu si můžete objednat na adrese: https://www.grada.cz/zaciname-podnikat-10581/