Přednáška Jakuba Mynaříka: Úspěšné podnikání v plánování směn

Jakub Mynařík, spoluzakladatel společnosti Dayswaps, přinesl do předmětu Základy podnikání inspirativní přednášku o své cestě k úspěšnému podnikání v oblasti plánování směn. Zde jsou naše dojmy a klíčové body:

  1. Motto: Naplánujte během minut směny i na rok dopředu Jakub zdůraznil důležitost efektivního plánování. Jeho rada? Komunikujte všechny aktualizace plánu kolegům a využijte data k optimalizaci plánů. Automatizace je klíčem k úspěchu.
  2. Překvapivá osobnost a silné stránky Na první pohled byste Jakuba neoznačili za typického podnikatele. Jeho silné stránky však spočívají v salesu a schopnosti přesvědčit lidi, aby za jeho produkt zaplatili.
  3. Fáze start-upu Přednáška pokryla všechny důležité fáze start-upu. Od objevení podnikatelské příležitosti a hledání společníka a zaměstnanců až po nabírání investic a expanzi do zahraničí.
  4. Zamilování se do problémů Jakub zdůraznil, že úspěšné vedení start-upu spočívá v řešení problémů. Překonávat problémy je klíčová dovednost pro inovaci a růst.
  5. Inovativní aplikace Dayswaps Aplikace Dayswaps nás zaujala svou inovativností. Jakubova ambice rozšířit trh na Balkán, kde je menší konkurence, je zajímavou příležitostí pro další rozvoj.

Děkujeme za tuto příležitost! 😊