Přednáška Jana Řežába ze Socialbakers o problémech řízení růstu nového podnikání

Katedra podnikání pořádala přednášku zakladatele mezinárodní společnosti Socialbakers Jana Řežába, který posluchače provedl problémy řízení růstu nového podnikání. Přednáška se konala 20. března 2017 od 19.45 ve Vencovského aule.

Cílem přednášky Jana Řežába bylo upozornit budoucí podnikatele na problémy, se kterými se mohou při růstu firmy setkat, a ukázat možná řešení vzniklých problémů.

Jan Řežáb patří mezi úspěšné mladé podnikatele. Časopis Forbes ho zařadil do prestižního žebříčku 30 pod 30. Díky čemu si toto ocenění zasloužil? Je zakladatelem firmy Socialbakers, která se zabývá analytikou sociálních sítí. Kromě sídla v Praze a Plzni mají pobočky v New Yorku, Londýně, Singapuru, Dubaji či Mexico City, kde pracují pro významné klienty, jako jsou například Nestlé, Lenovo, Samsung, L´Oréal.

V loňském roce se stal Jan Řežáb exekutivním ředitelem a CEO digitálních technologií ve společnosti Goodbaby International – čínské firmě obchodované na Hongkongské burze cenných papírů. Jak napovídá i její název, specializuje se na produkci „trvanlivých“ výrobků pro děti, ve svém oboru patří mezi přední na světě.