Workshop se Zuzanou Paulovics na téma Focus on Startups 4.5.

Katedra podnikání Vás zve na workshop se Zuzanou Paulovics. Zuzana zastává názor, že startupy přináší do ekonomiky svěží vítr, inovativní řešení a posun zákaznické zkušenosti, ale řada jich zbytečně zaniká a jen málo jich získá investora …. Více se dozvíte na workshopu na téma Focus on Startups.

Workshop proběhne 4.5. 2022 ve 14:30 (místnost bude upřesněna) a je určen pro studenty VŠE (zadávejte prosím své školní e-mailové adresy – registrace přes jiné e-mailové adresy budou neplatné).

Zuzana Paulovics
vedoucí programu Start it v ČSOB

Je absolventkou VŠE v Praze, v bankovnictví se pohybuje přes 20 let. V ČSOB vede akcelerační program pro startupy Start it. Je velkým fanouškem budování zákaznické zkušenosti a praktických věcí, které dávají smysl. Dříve pracovala v KBC skupině jako manažerka segmentu malých a středních podniků a později banko pojištění. Má mezinárodní zkušenosti z práce v Maďarsku.

Zdroj foto: https://www.madambusiness.cz/rozhovory/4170-dulezite-je-ze-se-to-deje

Registrujte se vyplněním formuláře:

Workshop je organizován v rámci ESF OP VVV „Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze“.