Přednáška podnikatele George Moulose (Forbes 30 pod 30 v Řecku)

V rámci Týdne inovací na VŠE připravila Katedra podnikání pro studenty přednášku řecko-australského podnikatele George Moulose, který byl v roce 2021 vybrán do žebříčku Forbes 30 pod 30 v Řecku. George má úspěšnou firmu zajišťující pro své klienty nákup a prodej online firem.

George chce měnit podnikání a co nejvíce je přiblížit mladým lidem, proto se svou motivační přednáškou navštěvuje různé instituce. Po představení jeho vlastního příběhu měli studenti možnost se zamyslet nad svou cestou k úspěchu. Velká část setkání byla věnována dotazům studentů, kterých bylo opravdu hodně.

Děkujeme Georgovi a děkujeme všem studentkám a studentům, které neodradilo dnešní deštivé počasí a přišli si s námi užít setkání – a nebylo Vás málo!

Organizátorka akce: Jana Müllerová