Startup Night vol. 5

Opět je to tady!

Startup Night letního semestru je za dveřmi. Večer plný inspirace a příležitostí. Už 25. dubna se koná páté pokračování této výjimečné akce, která propojuje studenty, vědce, inovátory a odborníky ze světa byznysu.

Hledáš nový směr pro svůj projekt nebo kariéru? Startup Night je tu, aby tě propojila s lidmi, kteří ti mohou pomoci najít cestu. Ať už hledáš inspiraci, partnery, investory nebo jen chceš být součástí podnikavé komunity, toto je akce, kde musíš být.

Kdy a kde?

Datum: 25. dubna 2024

Čas: Začínáme v 18:30 hod.

Místo: Radlická kulturní sportovna, Za Ženskými domovy 125/5, 150 00 Praha 5-Smíchov

Co tě čeká?

🌎Nekonečné možnosti: Jeden večer, 300 nadšenců pro byznys, inovace, výzkum a neomezené příležitosti.

🧑‍🤝‍🧑Networking: Připoj se k největšímu studentskému networking eventu v Česku a propoj se s motivovanými lidmi z pěti největších pražských univerzit.

📈Růst a Rozvoj: Hledáš nové příležitosti nebo se chceš zapojit do budování svého startupu? Chceš posunout svůj projekt dál a hledáš investory? Toto je místo, kde můžeš najít to, co hledáš.

😎Inspirace a Motivace: Setkej se s lidmi, kteří smýšlejí stejně jako ty a kteří tě mohou inspirovat a motivovat k dalším krokům.

♯ dj a další

🎤VIP hosté

Zůstaňte naladěni! VIP hosté a prezentující budou brzy oznámení. Očekávejte inspirativní příběhy, hodnotné rady a exkluzivní vhledy do světa startupů a technologického transferu.

Místa jsou omezená, proto se nezapomeň včas koupit lístek!

Lístky koupíš na https://goout.net/cs/listky/startup-night-2024/jrrx/.

Startup Night vol. 5 je tvým průvodcem světem možností, tvůrčích myšlenek a nekončících příležitostí. Přidej se k nám a buď součástí něčeho většího.

Seznam se, nauč se, inspiruj se a posuň své vize do reality.