Workshop „Je to zelený“: Inspirace a zkušenosti pro udržitelné podnikání

Jsme potěšeni, že můžeme sdílet skvělé zprávy z našeho nedávného workshopu „Je to zelený“ na Startup Festivalu! Workshop byl plný inspirace, užitečných tipů a příběhů úspěšných podniků, které se zaměřují na udržitelnost.
🎓 Projekt SDG Labs: Inovace ve vzdělávání pro zelenou budoucnost 🎓
Společně s univerzitami z Polska, Řecka a Belgie dokončujeme projekt SDG Labs, který propojuje udržitelnost a vzdělávání v podnikání. Díky naší spolupráci jsme integrovali prvky „green skills“ do výuky, což přináší studentům nové perspektivy a dovednosti pro budoucí trh práce.
🌿 Inspirativní Podniky Paletky.cz a Nutt.cz 🌿
Paletky.cz a Nutt.cz přinesly do workshopu inspirativní příklady ekologického podnikání. Atelier Paletky transformuje jednocestné palety na stylové interiéry s ohledem na životní prostředí, zatímco Nutt propaguje prodej bambuckého másla s pozitivním dopadem na společnost i planetu.Děkujeme všem účastníkům, že jste s námi sdíleli své zkušenosti a přispěli k úspěchu našeho workshopu „Je to zelený“!
Pokračujeme společně v cestě k udržitelné budoucnosti! 🌍💚