Workshop: Rozhovor Jirky Rosteckého s Davidem Lörinczem – expertem na FB reklamu, o jeho podnikání na volné noze

Katedra podnikání Vás zve na workshop, který bude moderovat Jirka Rostecký. Jeho hostem bude expert na facebookovou reklamu David Lorincz. Na workshopu budou prezentovány jeho zkušenosti s řízením svého byznysu, díky jakým rozhodnutím se stát úspěšným a na co se připravit.

Workshop se bude konat 9. listopadu 2021 od 19:30 online přes MS Teams a je určen výhradně pro studenty VŠE (zadávejte prosím své školní e-mailové adresy – registrace přes jiné e-mailové adresy budou neplatné).

Registrace jsou uzavřeny.

Workshop je organizován v rámci ESF OP VVV „Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze“.

Zdroj foto: Web davidlorincz.cz