Workshopy s Renátou Pakšiovou z Ekonomické univerzity v Bratislavě

Katedra podnikání Vás zve na dva workshopy s docentkou Renátou Pakšiovou.

1. WS na téma Výhody a nevýhody zdanění lidských zdrojů na Slovensku, workshop proběhne
    17.3. ve 12:15-13:45, SB 232.
  2. WS na téma Náklady na lidské zdroje při otevření pobočky na Slovensku, workshop proběhne
    18.3. v 9:15-10:45, RB 205.

Doporučujeme vzít si na WS vlastní laptop, tablet. Prosíme, na workshopy se registrujte prostřednictvím formuláře níže.

doc. Ing. Mgr. Renáta PAKŠIOVÁ, PhD.

působí na Katedře účetnictví a auditu Fakulty hospodářské informatiky Ekonomické univerzity v Bratislavě. Zaměřuje se na analýzu informací poskytovaných účetnictvím, zejména ve finančních výkazech, na důležitost kritické analýzy tvorby a kvantifikace zisku pro rozhodování o jeho rozdělení.
V teorii účetnictví mezi její témata výzkumu patří udržitelnost a údržba podnikatelského majetku firem na podporu jejich trvale udržitelného rozvoje. Věnuje se rozhodování podnikatelů v daňově odvodových vztazích v podmínkách SR a vyhodnocení zveřejňovaných finančních a nefinančních informací v kontextu národního a mezinárodního práva. Je konzultantkou v oblasti společenské zodpovědnosti firem.

Registrujte se zde, prosím:

Workshop je organizován v rámci ESF OP VVV „Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze“.