Validation Camp 2024 v EDU Centru ČSOB na Radlické

Validation Camp 2024 přilákal ve dnech 14-15. března více než třicet nadšených studentů, kteří se pod vedením mentorů zaměřili na rozvoj svých podnikatelských nápadů.

Během dvoudenního workshopu studenti intenzivně pracovali a pod dohledem mentorů a odborníků z praxe analyzovali a validovali své nápady. Kromě toho se studenti soustředili na identifikaci potenciálních zákazníků a hledání vhodných spolupracovníků do svých týmů.

Vedle Niny Bočkové z Katedry podnikání VŠE se mezi mentory objevil také vítěz soutěže Startup VŠE 2024, Zdeněk Tejkl. Mezi studenty aktivně přispívajícími k rozvoji podnikání byl Daniel Fréhar, student Vedlejší specializace.

Validation Camp 2024 nebyl jenom o práci, ale také o sdílení zážitků, navazování nových přátelství a objevování svého potenciálu. Těší nás, že můžeme podporovat a inspirovat naše studenty na jejich podnikatelské cestě. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další akce společně! 🚀✨