Katedra podnikání VŠE uzavřela spolupráci s finanční institucí CYRRUS

Smlouvu o partnerské spolupráci pro rok 2022 podepsala Katedra podnikání Vysoké škole ekonomické v Praze s firmou CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry a členem pražské a německé burzy. Díky této spolupráci dojde k obohacení výuky o poznatky z reálné praxe kapitálových trhů a obecně finančního businessu. Cílem je nejen zvýšit finanční gramotnost, ale také vzbudit zájem o svět profesionální správy finančního majetku v rámci možného profesního směřování studentů.

O CYRRUS, a.s.

Do světa investic se vydali už v roce 1995. Více než 25 let obchodují s cennými papíry, starají se o klienty, reagují na dění ve světě a rozvíjí se. Největší expertizou jsou strukturované investiční produkty. Společnost spravuje 48 miliard Kč u více jak 12 000 klientů a v roce 2019 zahájila expanzi i do zahraničí.