Radim Vysoký

Zakladatel Art Master Academy

Je mi 28 let a podnikání se naplno věnuji poslední 3 roky – od dokončení studia na VŠE. Od mala hraju na kytaru, hudba mě naplňuje a snažím se svou vášeň sdílet i s ostatními. Jsem neskutečně vděčný, že si mohu vydělávat prací, která mě baví. Rád sportuju, cestuju a poznávám nové věci.

Art Master Academy je moderní hudební škola v Praze s tak trochu netradičním přístupem. V soukromé výuce v tuto chvíli vyučuje 28 skvělých lektorů cca 200 převážně dospělých žáků. Zaměřujeme se na  praktické dovednosti, nenudíme zbytečnou teorií a hrajeme s žáky takovou hudbu, kterou milují. Naším cílem je v nich vzbudit motivaci a vášeň a hlavně si užívat hraní. Kromě soukromé výuky jsme v době první karantény začali i s přípravou online kurzů, kterých nyní prodáváme 10 a více denně (po půl roce 1000 plus prodaných kurzů). Věříme, že by měla být výuka hudby dostupná pro všechny, takže tyto online kurzy nabízíme za nejnižší možnou cenu. Zároveň vyučujeme zdarma v dětských domovech a hledáme talenty, které dále rozvíjíme. Žijeme hudbou a milujeme svoji práci.

Podnikání jsem si zvolil, protože bylo vždy mým snem založit vlastní funkční firmu. Ve vedlejší specializaci podnikání se zrodil projekt, který mě teď živí a naplňuje.